Sponzori

V prípade, že Vás zaujal skicross alebo ja osobne, neváhajte ma kontaktovať. Som otvorený akejkoľvek spolupráci. Presná ponuka sponzorského plnenia je k dispozícii len na vyžiadanie serióznym záujemcom.

Zároveň by som sa chcel z celého srdca poďakovať mojím aktuálnym partnerom:

SVKmedia

Naša spoločnosť už roky prináša efektívne nápady a kreatívny dizajn v oblasti tvorby web stránok a aplikácii pre klientov z celého Slovenska, Nemecka a USA. Na trhu pôsobíme od roku 2009, začínali sme s dvoma slovenskými klientami no časom sa naše portfólio rozrástlo aj do zahraničia.

Progast

Od svojho vzniku v r. 1991 sa orientuje na spracovateľov mäsa: veľko- i malovýrobcov mäsových výrobkov a konzerv, výrobcov polotovarov. Dodáva výrobky veľko- i maloodberateľom z vlastných skladov i prostredníctvom dealerskej siete tak doma ako aj v zahraničí.

Todos

Todos je autorizovaným predajcom a servisom značiek ŠKODA, SEAT, Fiat, Alfa Romeo, Cadillac a Corvette a autorizovaným servisom značky VW a Jeep. Okrem toho sa venujeme predaju jazdených vozidiel a individuálnemu dovozu vozidiel zo zahraničia.

SportHeaters

Športové oblečenie do chladného počasia. Ponúkame kvalitné vyhrievané ponožky, rukavice, vložky, vesty a termoprádlo značiek LENZ a THERM-IC pre všetky športy...

Uvex

POINTS SLOVENSKO, s. r. o., je výhradným dovozcom značky UVEX na Slovensku už od roku 1994. Našim cieľom je budovanie značky a poskytovanie kvalitných služieb našim zákazníkom.

P'art of Heart

Spoločnosť P’art of Heart vznikla v roku 2010. Jej zakladateľom je Štefan Čuvala PhD. Hlavným poslaním spoločnosti je poskytnúť kvalitné a komplexné služby v oblasti športového tréningu, od tréningového pôsobenia, či regeneráciu síl, cez klinickú, funkčnú, dietologickú, či psychologickú diagnostiku.

Slávia Agrofert

Športový klub Slávia Agrofert sídli v Bratislave a nájdete tu fitness, wellness, tenisové a bedmintonové kurty, ihriská na plážový volejbal, multifunkčné ihrisko a samozrejme skvelú reštauráciu...

Imunovital

Nenechajte svoje telo trápiť imunologickými a alergickými príznakmi. Navštívte naše centrum, kde vám nehrozia hodiny strávené čakaním na vyšetrenie. Špecializujeme sa na modernú diagnostiku a liečbu alergií, pľúcnych ochorení a porúch imunity u detí aj dospelých.

Medante

Klinika Medante priniesla na slovenský a stredoeurópsky trh pojem celostnej medicíny. Spájame vybrané formy diagnostiky a terapeutické metódy klasickej medicíny s holistickým prístupom tradičných prírodných vied. Klinika disponuje v súčasnosti najmodernejším globálne dostupným prístrojovým vybavením.

Slovenská lyžiarska asociácia

Asociácia zastrešuje na Slovensku lyžiarske disciplíny: zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, snowboarding, akrobatické lyžvanie, skoky na lyžiach, severská kombinácia a lyžovanie na tráve. Skicross patrí pod akrobatické lyžovanie, takže prostredníctvom SLA čerpám štátne prostriedky na prípravu a preteky.

Populárne články Instagram
  Posledné výsledky
  • Reiteralm - 15 .miesto
  • Reiteralm - 22 .miesto
  • Dolní Morava - 2 .miesto
  • Dolní Morava - 4 .miesto
  • Sunny Valley - 45 .miesto
  Ďalšie výsledky